Dokumentární a eventová fotografie

Fotoreportáže z akcí..., galerie, e-shop.

 

 

Nákup fotografii - ceny a obchodní podmínky
 Vyberte Vaši fotku v e-shopu, zadejte FOTNISE a objednáte  privátní galerii - výběr fotek z akce, podle Vaši tváře.

 


 

Oslava výročí 100 let vzniku samostatného Československého státu, proběhla 28. 10. 2018 v kině Panorama Paskov.
Výstava prací žáku ZŠ Paskov, kteří také zahájili program krátkým vystoupením. Následovala módní přehlídka klobouků, módy a prádla z doby vzniku republiky, která byla proložena hudebním vystoupením. Barbora Čechová - soprán, Daniela Grygarová - housle, Adam Grygar - baryton, Regina Bednaříková - klavír

     

Děkuji Funky Beat za pozvání a předkládám rozsáhlou fotoreportáž. V úvodu je ochutnávka z šampionátu.

        

Velká hromada fotek ke stahování a onjednání tisků (pracovní galerie bude po 30 dnech odstraněná)

Referenční galerie z fotografování FunkyBeat z 27.9..2019 ve Slezanu Fýdek.
Všechny fotky s možností nákupu jsou v PACOVNÍ GALERII (bude viditelná do 27.10.2018, po té galerii, zdůvodu úspory místa na hostingu, vymažu). Celkem 567 je na 6 stranách. POZOR a prosím o strpení, pracovní galerie a e-shop se bude vzhledem k velikosti načítat pomaleji. Preciznější postprodukci a úpravy budu dělat jen u fotek objednaných...
Děkuji za spolupráci tolik modelek a modelů v tak krátké době - to jsem ještě nazažil.
     

Město Paskov a Obec Řepiště ve spolupráci s dobrovolnými svazky obcí pořádaly Dny regionů Slezská brána a Olešná a výroční paskovský jarmark, který letos proběhl 22.9. v zámeckém parku.

        

OC FRÝDA, čtvrtek 13.9. 2018. Náborová akce, kde ses mohl stát členem naší velké taneční rodiny FUNKY BEAT.

Koho bereme? .... Každého, kdo má chuť tancovat. Taneční skožky máme pro mimi od 4let přes děti, juniory, dospělé až po rodiče. Pokud se ti datum nehodilo, můžeš nám zavolat na telefonní číslo 721 405 326 :)

     

25 TANEČNÍCH LEKCÍ ZDARMA OD 10.9

Po celý druhý zářijový týden Vám TANEČNÍ STUDIO DANCEPOINT otevřelo své dveře. Budete si moci ZDARMA vyzkoušet jakoukoli lekci, seznámíte se s lektory a objevíte kouzlo našeho studia.
Můžeš vyzkoušet kolik lekcí jen chceš, jsou ZDARMA, tak proč toho nevyužít. Máš nějaký dotaz? Zeptej se, všichni lektoři tam budou jen pro Tebe. NEBOJ SE A PŘIJĎ!! Máme lekce od nejmenších po největší, od začátečníků pro pokročilé, různých tanečních stylů.

     

Slavnostní otevření Sportoní haly Paskov proběhlo v neděli 2.9. v 15 hodin.
Hudebním vystoupení žáků ZŠ Paskov a slavnostním přestřižením pásky. Následovalo vystoupení Sokolek, prezentace k výstavbě haly s unikátním časosběrným snímkem a
prohlídka Sportovní haly.

        

1. září 2018 se kona Pohádkový zámecký park. Pro děti byl připrven bohatý program s tématem ŘEMESLA


        

1. září 2018 pořádala firma ALLIANCE LAUNDRY SYSTEM v Příboře sportovní den pro zaměstnance ve stylu "Tenkrát na západě"

        

Zámek Paskov, 30. srpna 2018 byl slavnostní vernisáži otevřen Podzimní salón výtvarného umění IN SIGNUM, UVU ČR, www.art-image.cz.

Výstava obrazů, smaltů, keramiky a plastiky, autorů Antonína Gavlase, Karla Hercíka, Kateřiny Horové, Jeleny Jedličkové, Ivety Kadlecové, Lenky Kovalové, Jakuba Nováka, Kateřiny Pavlicové, Aleny Silbertové a Karla Švacha.

V malé výstavní místnosti byla expozice fotografií fotoklubu Fotopozitiv F-M

     

Stránky