Reportáže z akcí, historie


Sweetsen fest 2014

Ve dnech 27. - 29. 6. 2013 proběhl největší frýdecko-místecký benefiční festival.  Sweetsen fest se rozrostl na 4 dny a zároveň podpořil i 4 dobročinné organizace. Společnosti ADRA, Charita, Podané ruce a nově Opora dětem.

ČTVRTEK

     

SOBOTA

        


HURÁ PRÁZDNINY

DDM Vratimov a Zámecká krčma pořádali 27.6.2014 akci pro děti předškolního a školního věku. Skákací hrad, MINI ZUMBA, hry, soutěže. Za vysvědčení děti dostaly vstup na skákací hrad a palačinku.

     


Oprechtice-Climart cup 2014

Tradiční hasičská soutěž v Oprechticích. (test CANON GX1 mark II) svatební fotograf

     


20. Mezinárodní folklorní festival CIOFF/IOV MFF Frýdek-Místek 2014

Šestidenní přehlídkový festival folkloru v podání našich a zahraničních tanečníků, zpěváků a muzikantů všech věkových skupin s bohatou programovou skladbou i doprovodními programy s precizní organizaci dobrovolníků DFS Ostravička v podhůří Beskyd – ve Frýdku-Místu a řadě okolních obcí.

   


Paskovská gymnastická akademie 2014

20. června 2014 se konala v tělocvičně základní školy Paskov, tradiční GYMNASTICKÁ AKADEMIE

     


Čertovský dětský den v Paskově

7. června 2014 pořádal Pionýr Paskov tradiční den dětí a oslavy města Paskov. Tentokrát na téma Čertovský dětský den.

     


Sraz absolvetů základní školy v Paskově

17. května 2014 se konal sraz studentů základní školy v Paskově ročníků 81 - 89. Posezení na Hasce v Oprechticích.

Uzamčená galerie


Majáles Ostrava 2014 – fotoreportáž

Fotoreportáž ze studentské oslavy přicházejícího jara, máje a krás života. Majáles Ostrava 2014 se konal 7. května v Dolní oblasti Vítkovic. Účinkující zahráli na 8 scénách. http://www.majalesostrava.cz/

     


Sraz absolvetů základní školy v Paskově

12. dubna 2014 se konal sraz studentů základní školy v Paskově po 40 létech. "Vzpomínací" exkurze ve škole a posezení na Hasce v Oprechticích.

     


3x Tančírna - kultura F-M

Fotografie z Tačírny 1. a 22. února a 11. dubna v Národním domě ve F-M.

      


Výstava:  Svatba,  Knižní veletrh,  Dovolená a region

Svatební veletrh SVATBA, který již pošesté proběhl na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 7. – 9. března 2014. Souběžně se uskutečnily výstavy Dovolená a Region, Lázeňství a 4. Ostravský knižní veletrh.

     


Výstava Střechy, Stavba, Výtahy

Ve dnech 27. února – 1. března 2014 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě bude konat již 23. ročník odborného stavebního veletrhu Střechy a Stavba. Letošní ročník bude probíhat současně s 3. bienále výtahové a zdvihací techniky. Výstava Výtahy a zdvihací technika je jediná specializovaná výstava nejen v České republice ale i na Slovensku.


Tančírna - kultura F-M

Kultura F-M uspořádala  sobotu 22. února 2014 v překrásném sále Národního domu tradiční TANČÍRNU

     


PO SŮSEDSKU - 1. folklorní bál v Paskově

V sobotu 12. února 2014 se v KCP v Paskově konal 1. FOLKLORNÍ BÁL

Těšili jsme se s cimbálovou muzikoku Fogáš a Lipka, tanečníky Folklorního klubu Fogáš a národopisného souboru Klobučan. Pořadatele připravili bohatou tombolu, soutěže a samozřejmě tradiční kuchyni

     


Tančírna - kultura F-M

Kultura F-M uspořádala  sobotu 1. února 2014 v překrásném sále Národního domu tradiční TANČÍRNU, nově připravili další stage s DJ

        


Dětský karneval s Hopsalínem

30.ledna 2014 usořádala mateřská škola v Paskově DĚTSKÝ KARNEVAL. Hvězdou večera byl HOPSALÍN

     


Paskovský zámek - exkurze

25. ledna 2014 uspořádalo MĚSTO PASKOV prohlídku zámku, který do roku 2004 fungoval jako onkologická klinika a patřil České republice. Zámek užívala Fakultní nemocnice Ostrava. Město mělo o areál zájem, v loňském roce se paskovu podařilo zámek koupi za cca 27 000 000 korun. Zájem o exkurzi mnohonásobně převýšil očekávání.

     


Vánoční jarmark Pionýr Paskov

V sobotu 14. prosince pořádala Pionýrská skupina Paskov tradiční Vánoční jarmark.

      


J. J. Ryba – Česká mše Vánoční - MORAVSKÁ SINFONIETA

     

14.12. 2013 kostel sv. Vavřince v Paskově v 18.00h

Adam Sedlický (dirigent)
Pavla Morysová (soprán)
Lenka Háčková (alt)
Václav Morys (tenor)
Adam Grygar (bas)

Canticorum, Waldorf, členové opery Národního divadla moravskoslezského v Ostravě (sbory).


Body Art Fest

30. listopadu 2013 proběhl Body Art Fest, nový ostravský festival, jehož hlavní filozofií je prezentace a seberealizace místních umělců v oblasti body art a nového cirkusu ve spolupráci se zahraničními umělci. Cílem je také propojení lidí a umělců z několika uměleckých sfér v Ostravě. Jedinečná možnost vidět špičky v těchto oborech na jednom místě. Celý festival byl zpestřen soutěžemi v tetování a bodypaintingu, módními a tanečními show a novocirkusovými představeními.

http://tompol.cz/sites/default/files/obrtext/20131130-_MG_7052.jpg   http://tompol.cz/sites/default/files/obrtext/20131130-_MG_7529.jpg   http://tompol.cz/sites/default/files/obrtext/20131130-_MG_7795.jpg


AUTOBOND otevření největšího salonu aut v Ostravě

Slavností otevření nově zrekonstruovaného areálu Krmelínská 10-12, Ostrava – Hrabová (u Makra) proběhlo v sobotu 5. října

Prohlídka 5 autosalonů, servisu, karosárny a lakovny, testovací jízdy ve vybraných modelech zastoupených značek, bohatý doprovodný program:

- vystoupení Heidi Janků
- ukázka práce s bičem několikanásobného mistra ČR
Korejské tance
- Japonské bojové umění – práce s mečem
Japonské tance

Programem provázeli: moderátoři rádia Čas a Heidi Janků......... dobrá nálada, gulášek, ostravské klobásky, pivo …. :-)

     

http://www.autobond.cz/


Neformální setkání s Andrejem Babišem

24. září 2013 proběhlo neformální setkání s Andrejem Babišem v baru MULATA v Ostravě na Stodolní.  Za mixem a mikrofonem Lumír Mořkovský a  Martin Streed.

 


Tančení s Míšou

5. září 2013, Kulturní dům Frýdek

 Frýdecké historické slavnosti

24 a 25. 8. 2013 Závěr prázdnin tradičně patří Frýdeckým historickým slavnostem, které patří k neodmyslitelným akcím v kulturním kalendáři města a letos se uskuteční už po sedmnácté. Rytířské klání a souboje, historický jarmark, rytířské hry pro děti a dospělé, dobové hudební a taneční skupiny, divadelní a šermířská představení a další...

.     


14. ročník Muzikantských žní 2013 s Jarkem Nohavicou.


 V sobotu 17.8.- pozor již v 17.hod. - koncert Jaroslava SAMSONA Lenka ....... a před 20. hod. vystoupení špičkové kapely známé pod názvem Support lesbiens, nyní jako Portless s Michalem Kryštofem v čele. Později, nastřídačku s René Součkem, zazpíval i Jarek Nohavica.


.       


Přehlídka vlasové tvorby, extravagantního líčení, módního a společenského oblečení

16.8.2013 pořádalo kadeřnické studio YPSILON ve spolupráci s Top Studiem Petry Pístecké, kosmetikou Mary Kay a Městem Nový Jičín

Prezentace firem: COLL FASHION - dámská móda a doplňky, SVATEBNÍ SALÓN KAMILA - společenské šaty http://www.svatebnisalonkamila.cz/  MÓDNÍ NÁVRHÁŘ LUDĚK HANÁK - nejnovější kolekce http://www.ludekhanak.com/ SPODNÍ PRÁDLO PETRA - spodní prádlo a plavky - https://www.facebook.com/A.Hrubonova?fref=ts O vlasy se stal tým kadeřnického studia YPSILON: Pavlína Rendlová, Lucie Jeličová, Petra Tihelkova, http://www.kadernictvi-ypsilon.cz/ O líčení se postaraly vizážistky: Petra Pístecká, Barbora Kudělková, Markéta Špunarová, Leona Eichlerová, Katarina Kahánková Vystoupili: CAPOEIRA NOVÝ JIČÍN - http://nj.abada-cr.cz/ ,  BUBENÍCI KUBUKU - www.kubuku.cz , AFTERPARTY V MAINL DANCE HALL http://www.majnldance.cz/
 

       

Reportáž   209 obrázků              Prodejní galerie   209 fotografii 10 x 15 / 24,99 kus


Beats for Love

Ve dnech 4. - 6. 7. 2013 proběhl v industriálním areálu Dolní oblasti Vítkovic nový taneční festival elektronické hudby s důrazem na její mainstreamové žánry Beats for Love. Na 5 pódiích bylo to nejlepší z taneční scény a ty nejlepší DJs z celého světa i od nás! Hlavní zaměření je na styly, jako jsou: drum and bass, liquid, jungle, techno, house, hip-hop, ghetto funk, funky, chill, dubstep, reggae, new school, urban a mnoho dalších.

   

   


Sweetsen fest 2013

10. ročník benefičního festivalu Sweetsen fest  od 27. do 29. června 2013 v areálu stadionu TJ Slezan ve Frýdku-Místku.

Sweetsen fest pořádá ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek sdružení Pod Svícnem ve spolupráci s hudebním klubem Stoun, Národním domem Frýdek-Místek, společností Sportplex a řadou dalších organizací i jednotlivců.

.        


Mezinárodní folklorní festival Frýdek-Místek 2013

Frýdecko-místecký mezinárodní folklorní festival, který se letos bude konat již po 19., přivítal téměř 600 tanečníků, muzikantů a zpěváků z Ukrajiny, Itálie, Mexika, Kostariky, Litvy, Indonésie, Bosny a Hercegoviny. Krásu lidových zpěvů, tanců a muziky předvedly také soubory z celé České republiky.

    

   
Oprechtický hasičský víken

V sobotu 15. 6. od 12 hodin proběhla denní soutěž O putovní pohár SDH Oprechtice, která je zároveň III. kolem 11. ročníku Moravskoslezské ligy mužů a žen, v rámci které proběhlo I. kolo Moravskoslezské ligy mužů nad 35 let. Večer od 21:21 následoval večerní CLIMART CUP

Již 5. rokem byla možnost sledovat přímé přenosy z celého oprechtického hasičského víkendu on-line po internetu na stránkách www.oprechtice.cz, popř. i na některém z hasičských videoportálů.Co se týká spojení se světem, tak ve spolupráci s Paskov NETem bylo v celém areálu k dispozici zdarma WIFI.V přestávce mezi denní soutěží a večerním Climart cupem Vám zahrála poprocková klubová kapela NAGAUČ.

Pitný režim řešila nabídka 5 druhů pivních produktů – tradiční desítka, ovocné s limetou a yuzu, pro řidiče nealko, Maestro s lavinovým efektem a jako páté jsme letos pro Vás vybrali loňské České pivo roku mezi světlými výčepními pivy. Vše samozřejmě čepované.

   


ŠKOLNÍ GYMNASTICKÁ AKEDEMIE

14. června 2013 se konala v tělocvičně ZÁKLADNÍ ŠKOLY v Paskově Gymnastická akademie.

(loňskou akademii najdete o pár odkazů níže)

  


Soutěž mladých hasičů

2. června 2013 pořádala SDH Paskov soutěž mladých hasičů. Osmé kolo MSL – MH.

  


Den dětí a Oslavy města Paskov, soutěž klubu důcodců JAK ZNÁŠ SVŮJ REGION

1. června 2013 Den dětí a Oslavy města Paskov. Ve spolupráci s Domem Děti a mládeže ve Vratimově proběhla  soutěž klubů důchodců "JAK ZNÁŠ SVŮJ REGION"

   


Slavnostní otevírání zahrady KCP

31. května 2013 se konalo slavnostního otevření nové zahrady "Zahrada setkávání generací"  u Komunitního centra v Paskově a pár fotek z kácení máje.
Noc kostelů 2013, kostel sv. Vavřince, Paskov

V pátek 24. května 2013 proběhla v kostele sv. Vavřince tradiční noc kostelů. V krásné atmosféře kostela jsme viděli: vystoupení žáků ZUŠ, vyhlášení soutěže "Znám své město", paskovský chrámový sbor, varhanní koncert p. Pavla Šiguta, PKS PKK - komorní sbor při kostele Krmelín, kytarový recitál Jardy Fajkuse, stínohru "Jak Cyril a Metoděj na Velkou Moravu přišli".

Součástí byla netradiční prohlídka kostela a modlitba za město.

  


Stavění máje

Stavění májky a čarodějnice v paskovské hasičárně. Úterý 30. dubna 2013.

  


Krhová 2012 Den v starostově lese

V pátek 27. dubna proběhl již šestý ročník regionální výstavy zaměřené na les, zahradu, myslivost a hobby KRHOVÁ 2013 s podtitulem Den v starostově lese.


Majáles 2013 - Ostrava DOLNÍ OBLAS VÍTKOVIC

24. dubna 2013 proběhla tradiční akce ostravských studentů. K dobré náladě v areálu Dolních Vítkovic přispěli:  Pub, Animals, Vypsaná fiXa,  slovenská kapela PARA a další.★ NEJVĚTŠÍ studentská párty - Project X !! (F-M) ★

15.března v Kulturním Domě ve Frýdku (Lískovecká). NEJVĚTŠÍ studentskou párty - PROJECT X na Frýdekcko-Místecku, na které rozhodně neměli chybět! Brutální párty, výborná hudba a profesionální lasershow, 3 bary.

Fotoreportáž z akce. Všechny fotky nelze seřadit do smysluplné reportáže, další obrázky jsou v Prodejní galerii, tam le kupovat papírové foto a stahovat.


Novoroční besídka

11. ledna 2013 připravil Dům dětí a mládeže Vratimov, novoroční besídku. Své úměmí ukázaly děti z Paskova a Řepišť.

Rockové vánoce

Foto reportáž z Rockových Vánoc, akce pořádané agenturou MarTom 16. prosince v KD Frýdek. Vystoupili: Agassiz, Hakmak, Ozzy Osbourne rev., Witch Hammer, Dymytry, Doga,SAXON Oliver a Dawson, Sjetý Gumy


Michal David

Koncert ve sportovní hale ve Frýdku - Místku


Klub chovatelů Paskov

Výstava domácích zvířat konaná 24. až 26. září 2012


Beskydské fotbalové rekordy

V sobotu 18.8.2012 v 9.00 hodin na náměstí Svobody odstartovalo celodenní zápolení s Antonínem Panenkou, který se proslavil svým nepřekonatelným zlatým dloubákem na ME v roce 1976 a kterým rozhodl finálový penaltový rozstřel s Německem. Posléze se všichni účastníci zapojili do štafetové soutěže – kopání pokutových kopů do fotbalové branky.


Paskovská pouť 2012

12. srpna 2012  Odpolední procházka. 11. srpna 2012   kolotoče, hasičárna a Orlovna

 


Oslavy 300 let Lysůvek

4. a 5. srpna 2012 oslavila obec Lysůvky výročí založení. Bohatý progrm na místním hřišti a nedělní Mše svatá, celebrována biskupem Ostravsko Opavské diecéze Františkem Václavem Lobkowiczem.

 Prodejní galerie   125  fotografii 20 x 30  99,99 Kč / kus


XII. ročník setkání leteckých modelářů

Letiště Místek Bahno 5. srpna 2012


COLOURS OF OSTRAVA 2012

 Dolní oblast Vítkovic 12. 13. a 14. července 2012

     


SWEETSEN FEST

F-M festival, sobota 30. června 2012


SWEETSEN FEST

F-M festival, pátek 29. června 2012


PRIMIČNÍ MŠE SVATÁ

Ploština 26. června 2012

 Prodejní galerie   110  fotografii 20 x 30  54,99 Kč / kus


UDÁLOST RO(c)KU !!

Tradiční rockový festival pořádaný agenturou MARTOM 16. června 2012

  


MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL Frýdek-Místek

Město Frýdek-Místek již osmnácté roztančil Mezinárodní folklorní festival. Vystoupilo na něm přes 500 tanečníků, muzikantů a zpěváků z různých koutů světa.


VYSTOUPENÍ GYMNASTŮ A GYMNASTEK

Vystoupení cvičenců Základní školy v Paskově 5. června 2012


Partička

5. června 2012.  Kino P.  Bezruče ve Frýdeku - Místku

Reportáž   88 obrázků              Prodejní galerie   135  fotografii 20 x 30  99,99 Kč / kus


SOUTĚŽ HASIČŮ

3. června 2012 se v Paskově utkaly družstva dětí o POHÁR STAROSTY

 

Prodejní galerie   125  fotografii 20 x 30  19,99 Kč / kus


PASKOV den města

V sobotu 2. června 2012 se Paskov probudil do svátečního rána. Konal se zde tradiční Den obce Paskov. Pro místní obyvatele byly po celý den připraveny nejrůznější soutěže a atrakce, při kterých si přišli na své doslova všichni.


Noc kostelů

1. června se konala tradiční akce s bohatým programem

Reportáž   66 obrázků              Prodejní galerie   82  fotografii 20 x 30  99,99 Kč / kus


DOLNÍ OBLAS VÍTKOVIC

Den otevřených dveří 1. května 2012. Slavnostní zahájení a pokřtění plynojemu na GONG s koncertem Jarka Nohavici a Ostravské Filharmonie


DOLNÍ OBLAS VÍTKOVIC

Otevření vyhlídkové trasy vysoké pece se konalo 20. března 2012. Premiéru mělo slavnostní osvětlení pod názvem ODPICH.

    


NOVÁ ÉRA AVIONU

Slavnostní otevření severního křídla Shoping parku AVION, 14. března 2012.
FÓRUM NOVÁ KAROLÍNA

Otevření nového obchodního centra proběhlo 21. března 2012


Bratři Nedvědové

Koncert v kině P. Bezruče 8. března 2012


Ples SAURIANS Paskov

15. ledna 2012 se v komunitním centru Paskov se konal tradiční FLORBALOVÝ  ples


Mezinárodní Folklorní Festival ve Frýdku - Místku 2011

 


Karel Šíp

Talk show 8. listopadu 2011 v kině Petra Bezruče


Kamenité open fest 2011

Tradiční rockový festival pořádaný agenturou MARTOM 11. června 2011


 

SAURIANS PASKOV družstva a jednotlivci

Fotografování 24.11.2010


ROCKOVÉ VÁNOCE  2010

11.12.2010*


Karel Gott a Eva Urbanová

Ostrava 25.10.2010


Otevření komunitního centra SOKOLOVKA

Paskov 13.10.2010


Tarja TURUNEN

7.10.2010


Přípravka Florbal

1.10.2010


Beskydské REKORDY

21.8.2010*


Beskydy sound

14.8.2010**


Pouť Paskov

8.8.2010*


Pouť Paskov

Předpouťová 7.8.2010*


STŘEDOVĚKÁ ŽRANICE

30.7.2010***


STREET RAMP SHOW

10.7.2010***


WESTERN ve Frýdku

4.7.2010*


SWEETSEN FEST

Sobota 3.7.2010*

 


SWEETSEN FEST

Pátek 2.7.2010***


16. MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL

Frýdek - Místek 18.6.2010*


KAMENITÉ open fest

VYŠNÍ LHOTY u F-M 12.6.2010*


Dělání ..Den dětí v Paskově

5.6.2010***


MV MORAVA 2010 Soutěž zručnosti řidičů  vozíků

5.6.2010***


DEN SLEZSKÉ Ostravy

22.5.2010*


Řepiště  740 let Otevření tělocvičny

15.5.2010*


VŠB konference Pavel Tigrid a odhalení busty

14.5.2010


Bobby  McFerrin

Ostrava 8.5.2010*


DEN TANCE Ostrava

29.4.2010*


MAJALES OSTRAVSKÉ UNIVERTITY

28.4.2010***


DIVOKÉ KOČKY Krčma Paskov

10.4.2010***


Předvolební mítink  SPO

Ostrava 6.4.2010***


Velikonoční odemykání OSTRAVICE

6.4.2010***


1. BENEFIČNÍ PLES KIWANIS

Frýdek - Místek 19.6.2010**


Aladinova lampa a krásná Aíša

Divadlo loutek Ostrava 27.2.2010


NADORAZ Věra Špinarová GARAGE

24.2.2010

Prodejní galerie - objednání fotografii


Paskovský jarmark

19.12.2009*


ROCKOVÉ VÁNOCE

12.12.2009*


Vítání občánků

Paskov 12.12.2009*


BAR   RIVIERA Hokrou ji slízej

5.12.2009*


Aladinová lampa taneční pohádka

Paskov 4.12.2009*


Mikuláš MÍSTECKÉ NÁMĚSTÍ       Doneste si zvoneček rozsvítíme stromeček

4.12.2009*


TOP 09 – ZROZENÍ Ustavující sněm TOP hotel Praha

27. - 28. 11. 2009*


EWA FARNA Ewa Tour 2009

Opava 26.11.2009*


TOP 09 Ustavující sněm MS kraje

14.11.2009*


ZDENĚK IZER „Po plastice pípl“

24.10.2009*


Miro Žbirka Acoustic Tour 2009

21.10.2009*


TOP 09 Setkání s Karelem Schwarzenbergem ve F-M

28.9.2009*


Frýdecké slavnosti

29. - 30.2009*


Muzikantské žně sobota

15.8.2009*


Muzikantské žně pátek

14.8.2009*


POUŤ Paskov

9.8.2009*


VESELETO Beskydské rekordy

2.8.2009*


KONCERT PRO NOVOJIČÍNSKO

2.8.2009*


VESELETO Eva a Vašek Smetanovy sady Místek

26.7.2009*


Jazz ve městě Místek

18.7.2009*


Letní dětský tábor Paskov

18.7.2009*


VIDEO KISS MISE OPEN AIR  Nový Jičín SKALKY

11.7.2009*


VIDEO KISS MISE OPEN AIR Olešná

3.7.2009*


Pohár starosty Paskova

Hasičská soutěž žáků 21.6.2009*


Mezinárodní folklorní festival 2009

17. až 20. června se konal tradiční Mezinárodní Folklorní Festival ve Frýdku Místku


III.  Pobeskydské DVOJPLOŠNÍKY

23.5.2009***


DIVOKÉ KOČKY TRAVESTI SHOW

Zámecká Krčma 9.5.2009*


Bajkeři

18.4.2009*


KONCERT Lucie Bílá OSTRAVA

17.4.2009*


Lucie Bílá dětem

16.4.2009 Charitativní koncert-***


Večer s vůní orientu

7.3.2009*


Taneční skupina MATAHARI

6.3.2009 generální zkouška*


ABBA the show

13.2.2009-***


Vánoční koncert kostel SV. VAVŘINCE v Paskově

28.12.2008-***


Koncert Václava Hudečka  chrám Sv. Václava v Ostravě ZUŠ Vratimov a  Barocco Sempre Giovame

16.12.2008***


ROCKOVÉ VÁNOCE Frýdek

13.12.2008***


TARJA koncert Ostrava  - Tatran

22.10.2008***


ČECHMOR a ZUŠ Vratimov  Václavovice

4.9.2008-


TATRAFEST

30.8.2008***


Muzikantské žně

sobota 23.8.2012 ***

 


Muzikantské žně

pátek 22.8.2008


Muzikantské žně

čtvrtek 21.8.2008


BESKYDY SOUND

16. 8. 2008 -


Pouť Paskov    NEDĚLE*

10.8.2008 -


Pouť Paskov    SOBOTA

 9.8.2008 *


VIII.ročník Setkání obřích modelů ve Frýdku-Místku

3. 8. 2007


Jazz ve městě  Frýdek-Místek

19. 7. 2008


Pátek   14. MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL

Frýdek - Místek 21.6.2008


Dětský den v Paskově

31. 5. 2008


Líbím se Ti –párty BELLAVUE Havířov

17.5.2008


Kaviná  INSOMNIA  Libín se ti - DISKO

25.4.2008


Festival nejmenších houslistů - Paskov

18.4.2008


Frýdek   KRAKEN Líbím se ti? disko

12. 4. 2008


Líbím se ti PÁRTY   Havířov

15.3.2008


DISKO Líbím se ti?

KARVINÁ 9. února 2008


PLES paskovských hasičů v Oprechticích

19. ledna 2008


Oslavy  založení Paskova a výročí 160 let založení Hasičského Sboru

1. září 2007


Pouť Paskov 2008 - fotoreportážHistorie