Služby

Svatební foto

Kreativně a s radostí, tak abych zachytil jedinečnost okamžiku, radost a pohodu svatebčanů. Při obřadu využívám přirozené světlo a tichý chod aparátu. Dávám přednost foto-žurnalistickému přístupu. Sleduju dění a snažím se zachytit důležité a hezké okamžiky dne. Při portrétní a skupinové fotografii se nevyhneme tradičním postupům, kdy Vás budu stylizovat, budu zdržovat instalací záblesků – nicméně jde o daň za řemeslně dokonale odvedenou práci. Vymýšlejte –
poroučejte, rád zpracuji jakoukoli Vaši představu.

Letecké foto a video

Nabízím vám videa a fotografie z netradičních pohledů z výšky. Moje technika umožňuje zachycení záběrů v exteriéru i interiéru.

Videa pořizuji ve vysoké kvalitě v rozlišení 4K nebo Full HD. Vaši zakázku realizuji od zadání až po finální výstup.

Jsem registrováni Úřadem pro civilní letectví, disponuji povolením k provozování leteckých prací a předepsaným pojištěním.

Pište – volejte, rád se potkám a připravím plán, zajistím potřebné vyjímky a povolení, vystavím cenovou nabídku.

Portrétní a figurální fotografie

Krásný úsměv, ňadra, oči – kolem toho se svět točí.

Přijďte si vyzkoušet pocity modelky. Každá slečna a paní je krásná, někdy to potřebuje trochu make-upu, někdy vlídné slovo a pár lichotek, ale rozkvetou vždy.

Fotografování dětí

Fotky dětí nedělám do ozdobných rámečků, přáníček, kalendářů a ostatních laciných grafických masek. Fotku se snažím ozdobit dětským úsměvem, grimasou či jiným projevem emoce.

Akty

V začátcích jsem se potřeboval naučit svítit a akt byl ideálním tématem. Jak jsem skončil s TFP a nasadil cenik, modelek mi výrazně ubylo, ale méně je často více.

Nahota je přirozená a akt je hra se světlem. Mám rád pohrávání s fragmenty těla a světlem, kdy vznikají odosobněné obrazy. Pokud se tyto vkusným způsobem sloučí, vznikne zajímavé a hezké dílko. 

Míru nahoty u aktu si musí model(ka) stanovit sám(a), musí vědět co si může dovolit ve vztahu ke kamarádům, rodičům, škole, práci…… V dnešní době internetu a facebooku to platí mnohem více. Všechny mé fotografie byly pořízeny a jsou prezentovány s písemným souhlasem modelů.